διαδικαστικά περί απώλειας εγγράφων

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω

διαδικαστικά περί απώλειας εγγράφων

Δημοσίευση  aris_powerboy Την / Το Σαβ Δεκ 18, 2010 2:36 am

Γειά σας γκάιζ, δε μ'αρέσει που είμαι στη θέση να τα ρωτάω αυτά, και με καίει αρκετά ώστε να μην μπορώ να περιμένω να ξημερώσει και να πάρω κάποιον τηλέφωνο. Έχασα το πορτοφόλι μου σήμερα, με αστυνομική ταυτότητα, πάσο, τρίπτυχο και ΑΤΕΛΕΙΑ. Όλα τα άλλα ξέρω ξαναβγαίνουν, δε χάθηκε κι ο κόσμος.

Η ΑΤΕΛΕΙΑ ΟΜΩΣ;!

Οι πρωτοετείς πήραν φέτος ατέλειες; Ξέρει κάποιος κάτι για το τι γίνεται σε περίπτωση απώλειας της ατέλειας; Sad Sad Sad και δεν προλαβαίνω να έρθω ναύπλιο αυτή τη βδομάδα, ούτε καν φοιτητικό στα θέατρα αυτά τα χριστούγεννα >_<
aris_powerboy

Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 15/12/2010
Τόπος : μεταξύ ναυπλίου και αθηνών

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών http://jackhammerstar.tumblr.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απ: διαδικαστικά περί απώλειας εγγράφων

Δημοσίευση  spinach Την / Το Σαβ Δεκ 18, 2010 2:59 am

aris_powerboy έγραψε:Γειά σας γκάιζ, δε μ'αρέσει που είμαι στη θέση να τα ρωτάω αυτά, και με καίει αρκετά ώστε να μην μπορώ να περιμένω να ξημερώσει και να πάρω κάποιον τηλέφωνο. Έχασα το πορτοφόλι μου σήμερα, με αστυνομική ταυτότητα, πάσο, τρίπτυχο και ΑΤΕΛΕΙΑ. Όλα τα άλλα ξέρω ξαναβγαίνουν, δε χάθηκε κι ο κόσμος.

Η ΑΤΕΛΕΙΑ ΟΜΩΣ;!

Οι πρωτοετείς πήραν φέτος ατέλειες; Ξέρει κάποιος κάτι για το τι γίνεται σε περίπτωση απώλειας της ατέλειας; Sad Sad Sad και δεν προλαβαίνω να έρθω ναύπλιο αυτή τη βδομάδα, ούτε καν φοιτητικό στα θέατρα αυτά τα χριστούγεννα >_<

Φέτος οι πρωτοετείς μόνο πάσο πήρανε κι αυτό με καθυστέρηση. Δυστυχώς ατέλειες δεν εκδίδονται πια. Νομίζω ότι ούτε αντικατάσταση γίνεται όπως στη περίπτωση του πάσο. Για καλό και για κακό κάνε ένα τηλεφώνημα στη γραμματεία πάντως.
spinach

Αριθμός μηνυμάτων : 37
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2010

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης